Osobisty doradca wystroju

Doradca wystroju

Jeśli kochasz swoje wnętrze, odpowiada Ci w nim układ kluczowych elementów, lecz jednak pragniesz je odświeżyć – oferuję usługę osobistego doradcy wystroju! Nazwa brzmi skomplikowanie, lecz proces jest niezwykle prosty. W przeciwieństwie do standardowej usługi projektowania wnętrz, nie prowadzone są żadne ciężkie roboty w postaci przesuwania ścian, zmiany elektryki czy hydrauliki.

Personal interior design shopper – Twój osobisty doradca wystroju

Usługa osobistego doradcy wystroju polega na spotkaniu się z klientem, gdzie omawiane są oczekiwania względem istniejącego wnętrza – jakie meble chce wymienić, jaki charakter wnętrze ma sobą reprezentować, jaki budżet może przeznaczyć na zmianę oraz co pozostawić i włączyć do nowego wystroju.

Następnie wraz z klientem udaję się do wybranych sklepów z wyposażeniem wnętrz, gdzie będziemy wybierać nowe meble, oświetlenie i dodatki. Jeśli obawiasz się, że zgubisz się w labiryncie mebli i lamp – nie martw się! Starannie zaplanuję trasę, by ograniczyć ją do najistotniejszych rzeczy, co zaoszczędzi dużo czasu i pieniędzy.